Witaj świecie!

2 komentarze
STRONA GŁÓWNA
Witamy na stronie internetowej Obywatelskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Częstochowy.
Postanowiliśmy ją stworzyć po to, by mieszkańcy Częstochowy mogli w łatwy i dostępny sposób
zapoznać się z naszym stowarzyszeniem, celami jakie nam przyświecają oraz z działaniami jakie
prowadzimy. Chcemy, aby nasza strona internetowa stała się swego rodzaju forum, na którym
obywatele będą mogli wyrażać swoje zdania, emocje, niepokoje jak również pomysły na rozwój
miasta. Wierzymy, że tą inicjatywą przyczynimy się do poprawy jakości życia codziennego
Częstochowi
Witamy na stronie internetowej Obywatelskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Częstochowy. Postanowiliśmy ją stworzyć po to, by mieszkańcy Częstochowy mogli w łatwy i dostępny sposób zapoznać się z naszym stowarzyszeniem, celami jakie nam przyświecają oraz z działaniami jakie prowadzimy. Chcemy, aby nasza strona internetowa stała się swego rodzaju forum, na którym obywatele będą mogli wyrażać swoje zdania, emocje, niepokoje jak również pomysły na rozwój miasta. Wierzymy, że tą inicjatywą przyczynimy się do poprawy jakości życia codziennego Częstochowian.
admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts