Krzysztof Matyjaszczyk wygrywa w II turze wyborów samorządowych!

No Comment Yet

Krzysztof Matyjaszczyk wygrał II turę wyborów samorządowych w Częstochowie i tym samym pozostaje na stanowisku Prezydenta Miasta. Zdobycie większości głosów mieszkańców pokazuje, że to co w przeciągu czterech ostatnich lat udało się w mieście zmienić, napawa Częstochowian nadzieją.

Obywatelskie Stowarzyszenie Przyjaciół Częstochowy wraz z prezesem, Jackiem Topczewskim, oficjalnie poparło kandydaturę Krzysztofa Matyjaszczyka na prezydenta w minionych wyborach samorządowych. Przed II turą głosowania, OSPC opublikowało na łamach Gazety Wyborczej artykuł mający zwrócić uwagę Częstochowian na najistotniejsze aspekty planu rozwoju miasta i jego realizacji. Jacek Topczewski podkreślał, że warto dać votum zaufania aktualnemu prezydentowi i pozwolić mu kontynuować pracę. Jak pokazały wyniki wyborów, tego samego zdania jest większość mieszkańców naszego miasta.

Author

Up Next

Related Posts