OSPC wspiera Rayyana – zapraszamy na koncert !

No Comment Yet

13 lutego br. w Galeria Teatr From Poland odbędzie się koncert charytatywny, lokalni artyści zagrają na rzecz małego Rayyana. Obywatelskie Stowarzyszenie Przyjaciół Częstochowy wspiera inicjatywę.

koncert Stowarzyszenie wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta i okazuje pomoc także najmłodszym częstochowianom.  Jedną z inicjatyw jaką wsparł prezes OSPC Jacek Topczewski, jest koncert charytatywny na rzecz małego Rayyanka Szczepaniaka, który zmaga się z bardzo rzadką wadą układu kostnego.

Rayyan Szczepaniak w lipcu tego roku skończy dwa lata. Choroba  z jaką musi każdego dnia funkcjonować, nie pozwala na to, by mały Częstochowianin wykonał swój pierwszy krok.Wada ta charakteryzuje się m.in. brakiem kości piszczelowej zwanym w skrócie TH, brakiem stawu kolanowego oraz naroślą kostną. Jedynym rozwiązaniem według polskich lekarzy jest amputacja.Istnieje jednak nadzieja, okazuje się bowiem, że jeden z amerykańskich lekarzy ? dr Paley – może podjąć się operacji.Jego przyjazd do Polski oraz koszty leczenia to kwota około 850.000 złotych.

Koncert Charytatywny na rzecz Rayyana odbędzie się w najbliższy piątek, 13 lutego, w Galerii Teatr From Poland.  Wystąpią między innymi Marta X, FreSZejk, The Neverender, Rootzmans i Regenese. Imprezę poprowadzi Mikser. Start o godz.17,30, zaś po koncercie zapraszamy na afterparty do klubu Lucky Saloon.

Bilety w postaci cegiełki (13 zł) do nabycia:

Cafe Belg? – Aleja Najświętszej Marii Panny 32, Częstochowa
Boulangerie? – Śląska 3/5, Częstochowa

Cegiełkę wpłacić można również elektronicznie:

http://www.siepomaga.pl/rayyan z dopiskiem : „Wirtualna cegiełka”

lub na subkonto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 178 pomoc dla Rayyana Szczepaniak – Wirtualna Cegiełka

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia: : https://www.facebook.com/events/829258487140368/?source=1

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na operację i leczenie w Paley Advanced Limb Lengthening Institute w USA.

————————————————————————————————————————————————–

Pomoc okazać można także przekazując 1% podatku na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym ?Kawałek Nieba?:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
KRS 0000382243
Cel szczegółowy : ?178 pomoc dla Rayyana Szczepaniak?

Lub bezpośrednio:

09 1090 1795 0000 0001 2217 5908

Olga Szczepaniak

Tytuł wpłaty : Dla Rayyana

Author

Up Next

Related Posts