Kilka słów do Prezydenta Miasta Częstochowy

No Comment Yet

 

Szanowny Panie Prezydencie!

Z zadowoleniem przyjąłem informację o pańskiej wygranej w wyborach na Prezydenta miasta Częstochowy. Zaproponowany przez pana kierunek zmian w naszym mieście okazał się kluczowy dla mieszkańców w mijającej kadencji. Wygrał kompromis szczególnie dlatego że starał się pan uwzględniać sugestie zwykłych ludzi, a także był pan otwarty na konsultacje z fachowcami i przedsiębiorcami.
Koegzystencja z adwersarzami politycznymi także okazała się nie tak uciążliwa na jaką pozornie wyglądała i nie przeszkodziła w znaczącym stopniu w realizacji miejskich inwestycji.Oczywiście tych nigdy nie za wiele , ale kolejna kadencja to więcej czasu i możliwości dla Częstochowy aby zachęcać inwestorów i wdrażać wizjonerskie plany rozbudowy miasta.
Bardzo ważne żeby kolejna, pańska prezydentura była oparta właśnie na dialogu społecznym z zaangażowaniem zwykłych częstochowian, przedsiębiorców i wszystkich którzy chcą dobrze dla naszego miasta, gdyż oni najlepiej wiedzą jakie są „jego słabe punkty”. Postawienie na właściwe i efektywne wykorzystanie środków unijnych czy na rozwój kultury w Częstochowie wydaje się być właściwym kierunkiem zmian. Życzę panu z całego serca, aby realizacja wszystkich ambitnych planów rozwoju Częstochowy przyświecała panu przez całą przyszłą kadencję, a także życzę „cudu” w kwestii odzyskania przez Częstochowę statusu województwa 😉.

Jeszcze raz gratulując pragnę zapewnić pana o moim wsparciu i solidarności w kwestiach kluczowych dla miasta bowiem jego pozytywne zmiany leżą mi na sercu. Jeszcze raz serdecznie i szczerze gratuluję.

Jacek Topczewski
Prezes OSPC

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts