Raków Częstochowa z Superpucharem Polski!

No Comment Yet

Raków Częstochowa wziął co swoje, można by rzec po sobotnim starciu z Legią Warszawa. Mecz zacięty i do końca, bo o wyniku zadecydowały rzuty karne, jednak od samego to częstochowianie rozdawali karty.

Pressing wicemistrzów Polski na mistrzach Polski był ucztą dla oka każdego kibica Rakowa. Właśnie takiej gry spodziewaliśmy się po drużynie, która zdobyła w tym sezonie już Puchar Polski, a później dzielnie walczyła także o najwyższe trofeum Ekstraklasy.

Teraz po raz kolejny udowodniła, że w tym roku sezon należy do czerwono-niebieskich.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa 1:1 (0:1), karne 3:4

Bramka: Emreli (90+3) – Tudor (10)

Legia Warszawa: Cezary Miszta – Lindsay Rose (58 Kacper Skibicki), Mateusz Wieteska, Mateusz Hołownia – Josip Juranović (58 Bartosz Kapustka), Andre Martins, Bartosz Slisz, Filip Mladenović – Ernest Muci (58 Luquinhas), Tomas Pekhart, Rafa Lopes (58 Mahir Emreli)

Raków Częstochowa: Vladan Kovacević – Zoran Arsenić, Andrzej Niewulis, Milan Rundić, Fran Tudor (65 Mateusz Wdowiak) – Ioannis Papanikolaou, Ben Lederman (87 Marko Poletanović), Patryk Kun, David Tijanić (69 Ivi Lopez), Marcin Cebula (77 Tomas Petrasek) – Sebastian Musiolik (83 Jakub Arak).

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts