W Galerii Jurajskiej wielkie zmiany

No Comment Yet

Wielkie zmiany i to dosłownie, bo już niedługo w przestrzeni największego w naszym mieście centrum handlowego pojawi się sklepowy gigant – IKEA. A to nie wszystko…

Ale od początku. O nową lokalizację szwedzkiej marki starano się już kilka lat, pomysłów na ulokowanie go także było kilka, a i legend narosło już całkiem sporo. IKEA miała być, ale do dziś jej nie ma. Do dziś, bo już wiadomo, że pojawi się właśnie w Galerii Jurajskiej.

To odpowiedź na tak zwaną ofertę „home”, w skład której wchodzą sklepy i sieciówki związane z domem właśnie. Będzie to zupełnie nowy koncept, który zajmie 99 metrów kwadratowych powierzchni. Po trudnych chwilach związanych z pandemią, można odnieść wrażenie, że w częstochowskiej galerii sporo się dzieje, bo zainwestować w nowe, większe powierzchnie planują także dotychczasowi najemcy. Zgodnie ze słowami właścicieli, GJ jest już niemal w stu procentach wynajęta. To bardzo dobry wynik, choć nie można zapominać, że centrum handlowe opuściło wiele znanych marek. Światowa pandemia i gospodarczy kryzys odcisnęły swoje piętno w handlu.

Mimo to, dzieje się. W Galerii Jurajskiej powstanie inna, duża, znana sieciówka. To HalfPrice. Sklep, który skupia wokół siebie największe światowe marki i oferuje je w lepszych, niższych cenach. W dodatku, zajmie największy w galerii metraż, bo lokal ma ponad dwa tysiące metrów kwadratowych. HalfPrice to sieć należąca do Grupy CCC, o której mówi się, że jest jedną z najbardziej rozwijających się w kraju tak zwanych marek off-price. Przygotowywany w Galerii Jurajskiej sklep będzie największym w województwie śląskim i zarazem pierwszym w tej części regionu.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts