Tramwajem prosto na mecz Rakowa

No Comment Yet
źródło foto: czestochowa.pl

Po pięknym zwycięstwie na stadionie Śląska Wrocław, Raków Częstochowa dołożył kolejną cegiełkę do pasma sukcesów, tym razem w Centralnej Lidze Juniorów pokonując Odrę Opole 2:0, co daje nadzieję na kolejne pokolenie doskonałych piłkarzy przy Limanowskiego.

Tymczasem w Ekstraklasie szykuje się kolejne spotkanie, czerwono-niebiescy już przygotowują się do sobotniego meczu. Raków Częstochowa podejmie na własnej murawie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Miasto jak zawsze chce stanąć na wysokości zadania i ułatwić kibicom powrót do domu. W najbliższą sobotę zostaną uruchomione dwa dodatkowe kursy tramwajów linii nr 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila tuż po zakończeniu meczu PKO Ekstraklasy.

Zgodnie z informacją Biura Inżyniera Ruchu Urzędu Miasta Częstochowy, dodatkowe tramwaje wykonają kursy po zakończeniu meczu, kiedy wsiądą do nich kibice. Dla kursów tych nie obowiązuje rozkład jazdy, a z pętli Stadion Raków ruszą około godziny 14.30-14.40.

Przypomnijmy, że początek meczu zaplanowano na godzinę 12.30.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts