Studio planowania w Galerii Jurajskiej

No Comment Yet

Pisaliśmy ostatnio, że w Galerii Jurajskiej pojawi się IKEA. I tak też się stało. Ale to nietypowy, nowy rodzaj sklepu – studio planowania, w dodatku pierwsze takie w województwie śląskim.

Szwedzka marka testuje w ten sposób nowy format – studio planowania ma być miejscem spotkań z klientami, w którym będzie można urządzić swój dom, przejrzeć ofertę, wybrać z asortymentu najbardziej potrzebne rzeczy i złożyć zamówienie do Punktu Odbioru Zamówień.

Na nowe studio znajdujące się w częstochowskiej galerii przeznaczono niemal sto metrów kwadratowych powierzchni. Do studia planowania mogą udać się ci, którzy potrzebują także doradztwa z wyposażenia wnętrz. To miejsce spotkań klientów i projektantów. W studiu planowania Na miejscu będzie można skorzystać z usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz.

Warto wspomnieć, że od listopada oprócz Studia Planowania działa także Punkt Odbioru Zamówień IKEA przy ul. Bór 67/69. Następne takie studio ma się pojawić w Bielsku – Białej.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts