Złóż życzenia Niepodległej

No Comment Yet

Już za kilka dni Święto Niepodległości. Częstochowa przyłącza się do corocznej akcji pod hasłem „Mamy Niepodległą!”. To akcja ogólnopolska, która polega na wysyłaniu pocztówek, które czczą pamięć poległych w imię Ojczyzny. Co roku znajduje się wielu, którzy z chęcią wysyłają pocztówkę upamiętniającą Święto Niepodległości.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz do składania życzeń zachęcają harcerze i Częstochowa. Miasto przygotowało specjalnie na tę okazję świąteczne kartki pocztowe, które można nabyć bezpłatnie w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej w III Alei. Włodarze podkreślają jednak, że ilość niepodległościowych pocztówek jest ograniczona, więc warto szybko je zdobyć.

Co ciekawe, pocztówki mają różne wzory, więc można wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada, wypełnić życzeniami z okazji Dnia Niepodległości i wysłać. Nie trzeba ponosić dodatkowej opłaty pocztowej.

Informacja dla zainteresowanych akcją:

Miejskie Centrum Informacji Turystyczne czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 17.00. Częstochowski magistrat podkreśla też, że jeśli tylko pocztówek wystarczy dla wszystkich chętnych, będzie je można odbierać do 14 listopada.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts