Groźny wypadek w centrum

No Comment Yet

Do mrożącego krew w żyłach wypadku doszło dzisiaj w samym centrum miasta. Przy al. Kościuszki w Częstochowie potrącony został pieszy, a sprawca próbował uciec z miejsca zdarzenia. W wyniku ucieczki auto zderzyło się z kolejnym…

Poniedziałkowy wieczór w centrum Częstochowy nie należał do najspokojniejszych. W okolicach nowo wybudowanej linii tramwajowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz potrącenia pieszego. Mężczyzna jest w ciężkim stanie.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu pieszego na skrzyżowaniu Wolności i Kościuszki. Sprawcą wypadku był samochód marki bmw, który nie zatrzymał się i pojechał dalej. Kierowca bmw na skrzyżowaniu z ulicą Lelewela spowodował kolizję z samochodem marki audi. Kierowca został w tamtym miejscu zatrzymany – powiedziała wstępnie podkom. Sabina Chyra-Giereś z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Pieszy, który został potrącony przez kierowcę bmw jest w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts