Bezpłatna pomoc prawna

No Comment Yet
źródło: czestochowa.pl

Pomoc prawna przydaje się w dzisiejszych czasach każdemu. Dobrze, kiedy jest w zasięgu ręki i… portfela. Stąd też miasto zachęca do korzystania z punktów pomocy prawnej, która jest całkowicie bezpłatna.

Za Biurem Prasowym Urzędu Miasta Częstochowy dzielimy się informacją, że większość punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego, których siedziby mieszczą się w Częstochowie, w dniu 24 i 31 grudnia będzie zamknięta. Otwarty pozostanie jedynie punkt mieszczący się w siedzibie Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka przy al. Pokoju 12.

Jak informuje częstochowski magistrat, by nikt nie był stratny, dyżury punktów zostaną odpracowane 4 i 11 grudnia. Warto jednak pamiętać, że w te dni będzie można skorzystać z pomocy jedynie zdalnie.

By móc uzyskać nieodpłatną pomoc prawną lub pomoc w zakresie poradnictwa obywatelskiego, w tym nieodpłatną mediację należy zadzwonić pod numer 34 37 07 201 (od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30) i umówić termin udzielenia porady. Zgłoszeń można dokonywać także elektronicznie na adres mailowy: npp@czestochowa.pl

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts