Częstochowa dla walecznej Agatki

No Comment Yet

Wśród Obywatelskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Częstochowy są także przyjaciele małej, walecznej Agatki, o której pisaliśmy już na łamach naszej strony. Walka 7-latki zmagającej się z guzem mózgu poruszyła nie tylko nasze miasto, ale całą Polskę.

źródło: Straż Miejska w Częstochowie/smczestochowa.pl

W sieci pojawia się coraz więcej gestów wsparcia i pomocy. Na czasie jest wyzwanie sygnowane #challenge4Agatka. Dołączyła się do niego Straż Miejska w Częstochowie. Strażnicy miejscy nakręcili dla małej Agatki filmik.

Pracowników częstochowskiej Straży Miejskiej nominowali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Filmik z tańcem dla małej wojowniczki powstawał na Starym Rynku, widać na nim psa Primę oraz będące znakiem rozpoznawczym częstochowskiego artysty, balansujące rzeźby Jerzego Kędziory.

Zgodnie z zasadami wyzwania, strażnicy miejscy nominowali do zadania kolejne instytucje. Padło na kolegów i koleżanki z Miejskiego Zarządu Dróg oraz Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej.

A to nie wszystko. W siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Krakowskiej postawiono puszkę, tam od kilkunastu dni można wrzucać środki na leczenie małej Agatki. Pomóc może każdy z nas, tym bardziej, że siedmiolatka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Będzie potrzebowała naszego wsparcia, więc dołączamy link do internetowej zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/waleczna-agatka?utm_source=google&utm_medium=cpc&ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMIlJrLmpeJ9QIVktCyCh0-ogAXEAAYASAAEgIQvPD_BwE

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts