Drugie życie nietrafionego prezentu

No Comment Yet

Jeśli wciąż zastanawiasz się, co zrobić z prezentem, który dostałeś na święta, ale nie jest to prezent trafiony – możesz pomóc innym. Jeśli masz w domu niepotrzebne, nietrafione prezenty, lub coś czym chciałbyś podzielić się z innymi, bardziej potrzebującymi – jest alternatywa, Ty zrobisz dobry uczynek, a komuś prezent, o jakim marzył.

Taką szansę daje Jasnogórski Punkt Charytatywny, który działa w mieście już od dziesięciu lat. W taki sposób można wspomóc ubogich, dla których czyjś nietrafiony prezent pod choinką będzie ratunkiem. Taką rzecz wystarczy przynieść lub wysłać na adres: Jasnogórski Punkt Charytatywny, ul. Św. Barbary 6, Częstochowa.

Pracownicy Jasnogórskiego Punktu Charytatywnego mają w zanadrzu wiele historii o zbędnych przedmiotach w domach jednych, które okazywały się bardzo potrzebne w domach drugich, lub tych trzecich, domów pozbawionych.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts