Biegnij z WOŚP po zdrowie

No Comment Yet

O tym, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna nikogo nie trzeba już przekonywać. Internet pełen jest artykułów na ten temat, diet i magicznych sposobów na chudnięcie. Ale wybierać trzeba mądrze i… zdrowo. A wśród chorób cywilizacji jest jedna z coraz częstszych… cukrzyca.

częstochowski sztab WOŚP/czestochowa.pl

Stąd też Częstochowa już teraz zaprasza na X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”, który będzie towarzyszyć zaplanowanemu na 30 stycznia finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak podaje Biuro Prasowe Urzędu Miasta i sztab WOŚP, zapisy odbywają się tylko i wyłącznie poprzez wysyłanie smsów. Dla osoby dorosłej jest to sms o treści 1, a dla biegaczek i biegaczy niepełnoletnich – o treści 2. Sms należy wysłać na numer telefonu: +48 664 072 604.

Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę. Wysłanie takiej wiadomości jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, z którego treścią można się zapoznać na stronie częstochowskiego sztabu WOŚP.

Przypomnijmy, że bieg odbędzie się w dniu tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 30 stycznia, w niedzielę, o godz. 11.00. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych, aby nie zwlekać z rejestracją.

Jak podaje magistrat za lokalnym sztabem: – w dniu biegu – między godz. 9.00 a 10.10 – wszystkie uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Biurze Biegu przy al. NMP 46, aby potwierdzić swoją obecność. Jeśli zostaną wolne miejsca w ramach limitu (czyli gdy niektórzy zarejestrowani nie zgłoszą się), między godz. 10.10 a 10.30 odbędą się ,,rezerwowe” zapisy dla wszystkich chętnych, którym nie udało się wcześniej zarejestrować. Aby wystartować, trzeba będzie wrzucić do ,,orkiestrowej” puszki 50 złotych.

Bieg na dystansie 2,5 km obejmie III Aleję, przejście przez ul. Pułaskiego, aleję Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły oraz Park Staszica. Start i meta będą ulokowane w II Alei.

Organizatorem jest częstochowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7. Więcej informacji na jego temat – a także o samym biegu – można znaleźć na stronie wosp.czest.pl

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts