Wojowniczka wróciła do Polski

No Comment Yet

Obserwujemy i kibicujemy walecznej Agatce Kuberskiej w walce z rakiem. Towarzyszymy jej, jak niemal wszyscy, na każdym kroku długiej podróży po zdrowie. Zachęcamy do wspierania zbiórki, pisania słów wsparcia i otuchy oraz przekazujemy na bieżąco informacje o małej, dzielnej dziewczynce z Częstochowy.

źródło: Facebook Kasiarzyna Kuberska/Waleczna Agatka

Na jej profilu na Facebooku właśnie pojawił się kolejny post z informacją, że Agatka Kuberska jest już w Polsce.

Czytamy:

Agata dziś wróciła do swojego domu🥰 Zmęczona ale przeszczęśliwa.

Chcemy przekazać Wam kilka słów odnośnie zbiórki…
Początkowe plany zakładały wyjazd do Stanów Zjednoczonych do Kliniki w
St. Luis, gdzie leczenie wyceniono na kwotę 8mln. Ze względu na pogarszający się stan Agaty, nie mogliśmy czekać do czasu uzbierania takiej kwoty. Plany musiały ulec zmianie – wybraliśmy inną klinikę, oferującą inny zakres leczenia. Koszty poniesione w San Diego zostały już w całości opłacone z uzyskanych środków na zbiórce.

Jak sami widzicie, była to bardzo dobra decyzja😊
W tym momencie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać do wykonania pierwszych rezonansów. Wtedy okaże się, czy Agata może na tym etapie zakończyć leczenie, czy jednak dalej musimy walczyć z nowotworem i potrzebne będą kolejne kosztowne zabiegi. Na razie możemy tylko zgadywać. Jeżeli wyniki badań bedą zadowalające – na co bardzo liczymy, zakończymy prowadzoną zbiórkę.

Agatę czeka intensywna, długotrwała i wielowymiarowa rehabilitacja, która może potrwać nawet rok. Dlatego fundusze zbierane przez rozpoczęte już inicjatywy będą przeznaczone na jej dalszą rehabilitację i powrót do sprawności.
A mamy nad czym pracować.”

Trzymamy zatem kciuki!

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts