Poszukiwane kobiety odnalezione

No Comment Yet
źródło: KMP Częstochowa

To tragedia, która wstrząsnęła nie tylko Częstochową, ale całą Polską. Dziś dotarły informacje, że poszukiwane od kilkunastu dni kobiety – matka i córka – zostały odnalezione. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, dzi, podczas poszukiwań w rejonie Romanowa, policjanci odnaleźli najprawdopodobniej ciała zaginionych kobiet. Poszukiwania trwały od 11 lutego, kiedy to rodzina powiadomiła policję o zaginięciu 45-letniej Aleksandry oraz jej 15-letniej córki Oliwii. Na podstawie dotychczasowych ustaleń oraz relacji świadków policjanci skoncentrowali się dzisiaj na poszukiwaniach w pobliżu stacji paliw zlokalizowanej na dawnej „Gierkówce”.

Policjanci uczestniczący w działaniach odnaleźli zwłoki, najpierw kobiety oraz psa, a po niespełna dwóch godzinach drugiej kobiety. Ciała były zakopane na głębokości około metra, w odległości kilku metrów od siebie. Wszystkie czynności na miejscu odbywają się pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, a działaniami służb w terenie kieruje zastępca Komendanta Miejskiego w Częstochowie. Jak informuje policja, w pierwszej kolejności śledczy muszą potwierdzić tożsamość kobiet oraz ustalić przyczyny zgonu. Przypomnijmy, że w minioną niedzielę, na podstawie zgromadzonych informacji, kryminalni w sprawie zaginięcia dwóch częstochowianek, zatrzymali 52-letniego Krzysztofa R. Usłyszał on prokuratorski zarzut podwójnego zabójstwa.

Co istotne, policja apeluje:
„W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie istotnych informacji i apelujemy do wszystkich osób, które 10 lutego pomiędzy 20.00 a 0.00 widziały pojazd marki Ford Focus koloru srebrnego o numerze rejestracyjnym SC1836F lub posiadają nagrania z monitoringu stacjonarnego albo z kamerek samochodowych, które zarejestrowały wskazany samochód. Informacje można przekazać telefonicznie pod numer 997 i 112, albo wysyłając je na adres e-mailowy: dyzurny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.
Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.”

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts