Piłkarze Rakowa w kadrze narodowej

No Comment Yet

Dopingujemy częstochowskie drużyny i cieszymy się z ich sukcesów. Dumą napawa nas Raków Częstochowa, który jest na dobrej drodze do Mistrzostwa Polski, ale nie tylko. Czerwono-niebiescy będą grać w barwach narodowych!

źródło: rakow.com/J.Ziemianin

W marcu zaplanowane są mecze reprezentacyjne. Ostatni news mówi o powołaniach na te spotkania. W Wśród nich są piłkarze Rakowa. Zaproszenia do kadry dostali Tomáš Petrášek do szerokiej reprezentacji Czech oraz Ben Lederman do reprezentacji Polski U-21.

Warto wspomnieć, że Petrášek miał sporą przerwę przez zeszłoroczną kontuzję. Teraz Czech się odbudował i jest znów w formie. Jest duża szansa, by zawodnik Rakowa znalazł się w ekipie powołanej na mecz barażowy.

Ben Lederman otrzymał swoje kolejne powołanie do kadry reprezentacji Polski U-21. To kolejny piłkarz czerwono-niebieskich, który ma szansę na występ w barwach narodowych.

Warto także wspomnieć, że zawodnik Akademii Raków, Mateusz Głowiński został powołany do reprezentacji Polski U-16. Zgrupowanie Biało-Czerwonych odbędzie się w dniach 21.03 – 24.03 w warszawskim hotelu Holiday Park. Mateusz Głowiński w przeszłości był już powoływany do reprezentacji Polski.

A to nie jest koniec powołań. Lista wciąż jest otwarta, możliwe więc, że na tych dwóch nazwiskach zaproszenia do gry w reprezentacji się nie zamkną.

Najbliższe mecze reprezentacyjne z szansą na występ zawodników Rakowa zaplanowano na 24 marca (godz.20:45 Szwecja – Czechy) oraz (godz. 17:30 Izrael – Polska).

Trzymamy kciuki za kolejne powołania!

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts