Województwo z prestiżowym wyróżnieniem

No Comment Yet

To spory sukces, dlatego warto o tym wspomnieć. Województwo śląskie otrzymało prestiżowe wyróżnienie. Znalazło się na szóstym miejscu wśród europejskich regionów pod względem przyciągania inwestycji zagranicznych według Financial Times. Nagrodę wręczono w czasie Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM w Cannes. Wyróżnienie odebrał sam marszałek Jakub Chełstowski.Przypomnijmy, że magazyn fDi Intelligence należy do grupy wydawniczej The Financial Times Ltd., to tam opublikowano 8. edycję raportu Europejskie Miasta i Regiony Przyszłości 2022/23 – dotyczącego najbardziej obiecujących miejsc inwestycyjnych w Europie. Badanie tworzy się poprzez ankiety wypełniane przez miasta i regiony. Województwo Śląskie zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce w kategorii: strategia przyciągania bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz w kategorii: efektywność kosztowa.
Dlaczego to prestiż i istotne wyróżnienie? Targi MIPIM mają globalny zasięg, a co za tym idzie, znaczący wpływ na rynek inwestycji i nieruchomości. Udział w wydarzeniu to szansa na profesjonalną prezentację oferty inwestycyjnej i zaistnienie w świadomości inwestorów o globalnym zasięgu.

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts