Wiosna w Częstochowie oznacza żużel

No Comment Yet

Jesteśmy fanami sportu, a szczególnie tego lokalnego, częstochowskiego. Wiemy, że Częstochowa żyje obecnie piłką nożną i cieszymy się, że możemy oglądać ją w naszym mieście na takim poziomie. Ale pamiętamy też, że nasze miasto oddycha metanolem i kocha żużel. Wraz z nadejściem wiosny czeka na ten moment większość częstochowian.

Ryk silników, charakterystyczny zapach i dużo emocji – tego co sezon dostarcza Włókniarz. Biało-zieloni przygotowują się do sezonu. Na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej trwają właśnie treningi, a już w najbliższą sobotę pierwszy sparing w tym roku.

Drużyna przedstawiła także nowego sponsora tytularnego. Została nim firma związana z fotowoltaiką – zielona-energia.com. To oni będą wspierać Włókniarza w tym roku. Włodarze klubu mają nadzieję, że wspólne barwy są dobrym prognostykiem na najbliższą przyszłość.

Klub niedługo planuje dzień otwarty, ma także w zanadrzu pomoc dla Ukrainy, w tym wspólne z żużlowcami treningi od kwietnia. Będziemy o tym informować na bieżąco. Tymczasem trzymamy kciuki za start sezonu i już cieszymy uszy brzmieniem motocykli:

admin3

Author

admin3

Up Next

Related Posts